Jarní škola filmového záznamu

Jarní filmová škola proběhla 10. a 11. 5. 2014. Tentokrát byl hlavním tématem kurzu FILMOVÝ TRAILER. Moc jsme si to užili a těšíme se na vás na dalším kurzu našeho metodického centra.

Zaměření kurzu:
Kurz je určen vybraným talentovaným studentům, kterým bude umožněno rozvíjet své nadání v oblasti výroby filmu. Praktické etudy mu umožní naučit se pracovat se speciální technikou (kamery, světla, střihové programy, nahrávání a zpracování zvuku, počítačové grafiky atd.). Praktické workshopy s technikou budou prokládány teoretickými přednáškami na vybraná témata (tvorba storyboardu, scéna, záběr, světlo, zvuk ve filmu) a doplněny vlastním tvůrčím cvičením studenta, které bude konzultováno a odborně vedeno kvalifikovaným lektorem. Výstupem bude krátký film.

Ukázky z tvorby filmařských týmů: